סובלים מפיסורה כרונית, כיום נפוץ שימוש בטיפולי פיסורה לייזר המבצע חתך בשרירי הסוגר, הטיפול יעיל ומוכח ומרבית המטופלים אינם סובלים מתופעות לוואי.

  טלפון: 036444425 info@manage-med.com Manage Med
Manage Med
אני מעוניין לקבל ייעוץ


אנו מכבדים את פרטיותך*
 
סובלים מבעיות טחורים או פיסורה?

מרפאות מומחים פרוקטולוגיות

מירב המומחים המובילים את התחום בארץ

מיטב הידע המקצועי בתחום לטיפול ולהעלמת הכאב

ההתייעצות ללא תשלום

השירות כולל ייעוץ לכיסוי הטיפול במסגרת הביטוחים הרפואיים שברשותכם

אפשר לקצר את הסבל ולמנוע זיהומים וסיבוכים מיותרים
 
 
סובלים מטחורים או פיסורה? טיפול חדשני ומהיר מפרוקטולוג
דף הבית   | פיסורה > פיסורה לייזר

במקרים חמורים של פיסורה לייזר הוא כלי יעיל להעלמת הפיסורה אחת ולתמיד, במהלך ניתוח פיסורה לייזר בעוצמה נמוכה יבצע אחת משתי פעולות: הרחבת פי הטבעת וביצוע חתך בשרירי הסוגר וביטול פעולתו. כ45 אחוזים מהמטופלים יסבלו באופן זמני לטווח קצר מיכולות שליטה על הסוגרים במתן צואה או פליטת גזים אך רק 1% יסבלו מהתופעות באופן קבוע, כ90% מהמטופלים שעברו ניתוח פיסורה בלייזר לא יסבלו יותר לעולם מבעיות פיסורה.
מדוע יש לעשות שימוש בטיפול פיסורה בלייזר ומהי פיסורה בעצם?
פיסורה היא מצב בו טראומה לתעלה האנאלית כמו יציאה קשה או שלשולים גורמים לקרע בסובי שריר הסוגר, הבעיה אינה מחלימה מעצמה מכיוון שאספקת הדם לאיזור פוחתת עם התכווצות שרירי הסוגר וריבוי החיידקים המצויים בשפע.
השיטות המקובלות לטיפול בפיסורה הן:
ריכוך היציאות למניעת החמרת הטראומה המקומית, שימוש באמבטיות ישיבה (מים חמים וסבון) צריכה מוגברת של מים וסיבים חד תאים המצויים בקליפות פירות וירקות ונטילת מרככי יציאה טבעיים כמו עגבניות. כ50% מאלו שינקטו בטיפול הבסיסי יחלימו מעצמם תוך מספר שבועות. טיפול בפיסורה באמצעות בוטוקס – שיתוק שרירי הסוגר למספר חודשים אשר יעודד החלמה מקומית של הכיב אך אינו מבטיח פתרון לטווח ארוך. בניתוח פיסורה לייזר בעוצמה בינונית ירחיב את פי הטבעת מה שיגרום ליציאות קלות יותר וימנע התחדשות הפצע, ההליך הוא קצר מאוד ותקופת ההחלמה אורכת 10 ימים ימים בהם המטופלים סובלים מכאבים קלים ודימום קל.Copyright © - All right reserved.   תנאי שימוש באתר